Cmentarz na Rossie w Wilnie

Praca jest katalogiem niezachowanych, a zinwentaryzowanych w latach 20.-40. XX wieku nagrobków najsłynniejszej wileńskiej nekropolii /.../ to bezcenne informacje nie tylko o formach nagrobków, ale i o spoczywających na Rossie przedstawicielach wielu narodów zamieszkujących Wilno.

Przestrzeń klasztoru - przestrzeń kultury

Prezentowane w tomie teksty obejmują badania filologiczne, bibliologiczne, historyczne, kulturoznawcze oraz muzykologiczne i odnoszą się zarówno do polskiego dziedzictwa, jak również do dorobku kultury europejskiej od wczesnego średniowiecza po współczesność.

Możliwość i konieczność w kulturze

Możliwość i konieczność to kategorie odnoszone bodaj do wszystkich sfer rzeczywistości oraz najważniejszych aspektów egzystencji ludzkiej, stosowane w odległych od siebie dziedzinach nauki (nie tylko zresztą humanistycznych), w kontekście różnorodnych procesów, zjawisk naturalnych, jak i kulturowych artefaktów. Wielokontekstowość i polisemiczność tych kategorii stanowią naturalną zachętę do podjęcia, zogniskowanej wokół nich, refleksji kulturoznawczej.

Koszty Wysyłki

Ceny podane na stronie zawierają  VAT.

Oprócz sprzedaży internetowej, przyjmujemy zamówienia drogą  listowną, telefoniczną a także złożone pocztą elektroniczną:

(tel. 22 561 89 23)

wydawnictwo@uksw.edu.pl

Zamówienia krajowe będą realizowane po uprzedniej wpłacie na nasze konto bankowe

mBANK 52 1140 1010 0000 3670 1200 1029

Zamówienie zagraniczne kosztuje:

• 15 euro za książkę + opłata za daną książkę wg stawek w e-sklepie
  • 13 euro za każde czasopismo + opłata za dane wydanie czsopisma wg stawek w e-sklepie

Płatne przelewem na konto:

IBAN: PL52 1140 1010 0000 3670 1200 1029

Swift/BIC: BREXPLPW
Nazwa banku: mBank S.A. FORMERLY BRE BANK S.A. (RETAIL BANKING)

Szanowni Klienci,

Do zakupionych publikacji doliczamy koszt przesyłki na terenie kraju, jak poniżej:

9,90 zł - Poczta Polska przesyłka polecona,
14,90 zł - kurier,

Zamówienia powyżej 250 zł realizowane będą bez kosztów wysyłki!