Wyprzedaże

Książki nawet po 1 zł.

Zachęcamy do przejrzenia oferty.

Topologia

Prezentowana praca ma na celu zbudowanie podstaw języka, który może być używany w realizacji wykładu Topologia.

Studium Pisma Świętego w Akademii Teologii Katolickiej (1954-1999)

Monografia o charakterze statystycznym stanowi kompleksowe opracowanie poświęcone studium Pisma Świętego w ATK.

Węgierskie mniejszości narodowe i ich światy społeczne

Opracowana przez I. Bukalską koncepcja kondycji mniejszościowej powstała na podstawie badań węgierskich mniejszości przeprowadzonych przez autorkę zgodnie z metodologią teorii ugruntowanej.

Dwie wieże i minaret. Szkice z katolickiej nauki społecznej

Minął czas, gdy Europa i chrześcijaństwo były tożsamymi pojęciami. Demografia wyznaniowa uświadamia fakt, że religii, która stworzyła ten kontynent, wyrosło dwóch konkurentów: ateizm i islam. Jednak według danych statystycznych chrześcijanie wciąż stanowią zdecydowaną większość europejskiej populacji. Nie da się zatem zrozumieć zjawisk społecznych – także negatywnych – i ogólnego klimatu kulturowego, abstrahując od tego, co dzieje się w społeczności nominalnych chrześcijan. Problemem Kościoła w Europie nie są spadające liczby w rozmaitych statystykach, ale brak wiary w Jezusa Chrystusa.

Społeczeństwo polskie dziś

To książka interdyscyplinarna będąca rezultatem współpracy specjalistów z wielu dziedzin nauki, którzy postawili sobie zadanie wspólnego rozpoznania, kim w Polsce jestemy i kim chcemy być.

Korzenie UKSW

Z dziejów uczelni na warszawskich Bielanach

Nowe partie i ruchy polityczne

Praktyka i idee współczesnych demokracji

200 lat teologii uniwersyteckiej w Warszawie

Zamieszczone w tym tomie referaty opisują historie warszawskich wydziałów teologicznych oraz ich wzajemnych relacji, i to ze wszystkimi zawirowaniami dziejów, prezentują także najważniejszych badaczy, ich dorobek teologiczny oraz oferują refleksję nad przyszłością teologii w Polsce i na świecie.

PRENUMERATA

LISTA TYTUŁÓW CZASOPISM

ORAZ CENNIK PRENUMERATY NA ROK 2018:

•          Colloquia Litteraria -  32 zł (półrocznik)
  •          Collectanea Theologica - 88 zł (kwartalnik)
  •          Forum Pedagogiczne -  32 zł (półrocznik)
  •          Ius Matrimoniale - 48 zł (kwartalnik)
  •          Kwartalnik Prawa Publicznego - 128 zł (kwartalnik)
  •          Polish Review of International and European Law - 64 zł (półrocznik, wcześniej kwartalnik)
  •          Prawo Kanoniczne - 48 zł (kwartalnik)
  •          Saeculum Christianum - 30 zł (rocznik)
  •          Studia Ecologiae Et Bioethicae - 48 zł (kwartalnik)
  •          Studia Katechetyczne - 25 zł (rocznik)
  •          Studia nad Rodziną - 56 zł (kwartalnik, wcześniej półrocznik)
  •          Studia Philosophiae Christianae - 48 zł (kwartalnik)
  •          Studia Psychologica - 30 zł (półrocznik)
  •          Studia Theologica Varsaviensia - 48 zł (półrocznik)
  •          Warszawskie Studia Pastoralne -  108 zł (kwartalnik)
  •          Zeszyty Prawnicze -  100 zł (kwartalnik)
  •          Załącznik kulturoznawczy 35 zł

Nie prowadzimy zamówień na prenumeratę Studiów Prymasowskich (tylko nr. archiwalne).

Wpłaty należy dokonać na konto (UWAGA, zmiana numeru konta)

53 1090 2835 0000 0001 2952 3085

Ostateczny termin przyjmowania wpłat na prenumeratę roczną upływa z dniem 28.02.2018 r.

Do kosztów prenumeraty doliczamy koszty przesyłki:

20 zł opłata jednorazowa niezależnie od liczby zamawianych tytułów, dla prenumeratorów opłacających koszty prenumeraty za cały rok z góry (wyjątek Seaculum Christianum, Studia Katechetyczne i Załąćznik kulturoznawczy - opłata 9,90zł - rocznik).

W sprawie realizacji zamówień, bądź pytań związanych z prenumeratą, proszę o kontakt:

mgr Barbara Czerwiakowska, tel. 22 561 89 23, b.czerwiakowska@uksw.edu.pl

Zamówienia pojedynczych tytułów nie są realizowane w ramach prenumerat. Zapraszamy do składania zamówień przez e-sklep: http://wydawnictwo.uksw.edu.pl/taxonomy/term/19