ks. Adam Durak (red.), Liturgia Domus Carissima

Prezentowane tu materiały ukazują dynamiczny wymiar liturgii chrześcijańskiej nie tylko jako przypomnienie wydarzeń zbawczych, ale jako żywej ich aktualizacji i uobecnienia. Odkrycie waloru teologicznego i mistagogicznego tekstów, formuł znaków i obrzędów liturgicznych jest podstawowym fundamentem procesu pogłębiania i odnowy pełnego udziału w liturgii. Zebrane materiały odznaczają się związkiem tematycznym i podejmują aktualny dla Kościoła problem jak liturgię uczynić dziś szkołą życia chrześcijańskiego środowiskiem ewangelizacji.

Oprawa: broszura
ISBN 83-7072-114-1