Duchowość i formacja

(red.) ks. Włodzimierz Gałązka

________________________

Duchowość i formacja to wartości, które wiodą do wspólnego celu, jakim jest zjednoczenie człowieka z Trójjedynym Bogiem poprzez miłość. Chrześcijanin niezależnie od rodzaju duchowości, w której wzrasta (kapłańskiej, zakonnej czy ludzi świeckich), wraz z rozwojem życia Bożego doświadcza coraz częściej obecności Boga w sposób świadomy i pewny.
Prezentowane opracowanie stanowi wprowadzenie do twórczej dyskusji na temat tego, jak poprzez własną formację pokonywać zło i słabości, które stają nam na drodze w dotarciu do źródła wszelkiego dobra, którym jest Bóg.

ISBN 978-83-8090-325-8

Rok wydania: 2017