Środki reakcji na czyn zabroniony po reformie Kodeksu karnego z lutego 2015 r., red. Jarosław Majewski

okladka Srodki reakcji na czyn zabroniony

NAKŁAD WYCZERPANY - PRODUKT NIEDOSTĘPNY

Nowelizacja Kodeksu karnego z lutego 2015 roku przynosi nowy  zakres i interpretację kluczowych zagadnień, takich jak: zagrożenie ustawowe, warunkowe zawieszenie wykonania kary, obowiązki naprawienia szkody lub zadośćuczynienia za doznaną krzywdę, model kary i jej charakter, w tym ograniczenie wolności oraz środki zabezpieczające. Tym zagadnieniom poświęcona jest publikacja pod red. Jarosława Majewskiego. Książka jest pokłosiem XIII Bielańskiego Kolokwium Karnistycznego, które odbyło się na UKSW w maju 2016 roku. Autorzy monografii to doświadczeni profesorowie zajmujący się prawem karnym. Znaleźli się wśród nich: Jacek Giezek, Jarosław Majewski, Jerzy Pisuliński, Piotr Kardas, Mirosława Melezini oraz Andrzej Sakiewicz.

Do pobrania: Spis treści i przedmowa.

Objętość: 194 str.

Rok wydania: 2017