Splendor Personae. Święty Jan Paweł II

PRODUKT NIEDOSTĘPNY - NAKŁAD WYCZERPANY

(red.) ks. Bogumił Gacka MIC, Cezary Ritter

____________________________________

Jako pokłosie międzynarodowej konferencji dla uczczenia kanonizacji Jana Pawła II ukazuje się książka, która jaśnieje splendorem osoby św. Jana Pawła II. Całe życie Karola Wojtyły–Jana Pawła II świadczy, że prawdziwy blask i piękno nadaje osobie jej świętość, więcej: w dążeniu do świętości spełnia się człowiek jako osoba. Zatem Splendor personae, czyli świętość spełnieniem osoby – oto przesłanie, które pozostawia nam ten wielki, niezapomniany Ojciec Święty.

Oprawa: miękka ze skrzydełkami

ISBN 978-83-8090-260-2